Цей пам’ятник Другій світовій війні, як вважають, став іронічним символом на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Громада у Тростянці має намір демонтувати його.
Одне з головних завдань таких груп – виявлення та ураження повітряних цілей армії РФ у зоні своєї відповідальності
Одна з найбільш гарячих ділянок фронту – Бахмут. Як воюють там ЗСУ та як виглядає сусідній Часів Яр – дивіться у фоторепортажі Радіо Свобода.
У Запоріжжі розцвіли сакури. Попри те, що місто постійно потерпає від російських обстрілів, люди намагаються жити мирним життям
У Херсоні й населених пунктах області внаслідок масованої атаки російських сил 3 травня загинули 16 людей, повідомив Офіс генерального прокурора.
Фумінорі Цучіко відкрив безкоштовну кав’ярню для жителів постраждалого від війни Харкова.
«Добропарк» у перші тижні масштабного вторгнення Росії до України у 2022 році військові РФ використовували як базу. Незважаючи на те, що значна частина інфраструктури парку була знищена відступаючими окупаційними військами, мільйони тюльпанів зараз починають цвісти, і 27 квітня парк знову відкрили.
29 квітня у Києві відбулася презентація фільму-розслідування до річниці загибелі продюсерки та журналістки Радіо Свобода Віри Гирич. Фільм підготували журналісти програми розслідувань «Схеми»
Коли російські ракети обстріляли покинуту конеферму в Авдіївці, українські військові та кілька волонтерів ризикували життям, щоб врятувати тварин
У ніч на 28 квітня Росія запустила понад 20 крилатих ракет та два дрони в сторону столиці та інших українських міст.
Аерофотознімки демонструють масштаби руйнувань у Бахмуті. Місяці обстрілів перетворили більшу частину міста на тліючі руїни.
В Україні відбулися заходи, приурочені до 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року.
Зв’язок між «найкращим другом людини» та українськими військовими на передовій набуває ще глибшого значення.
Для ЗСУ у Києві виробляють броньований мобільний шпиталь за пожертви з Румунії.
Боєць Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Мороз загинув у Донецькій області 16 квітня
Незважаючи на те, що російські війська переважають у кількості озброєння, Київ продовжує «тримати лінію» оборони.
Євген Малолєтка з AP отримав нагороду World Press Photo of the Year за фотографію, яка відображає біль і страждання, спричинені вторгненням Росії в Україну. Цього року переможці були обрані з понад 60 000 робіт, надісланих 3752 учасниками зі 127 країн
Ірпінь – один із тих населених пунктів Київщини, які зазнали найбільшої руйнації внаслідок обстрілів житлового сектору та цивільної інфраструктури. За даними обласної адміністрації, було зруйновано близько 70% міста.
Наразі триває будівництво паркану, який з часом простягнеться приблизно на 200 кілометрів уздовж фінсько-російського кордону. У Гельсінкі кажуть, що ця споруда покликана зупинити потенційну «озброєну» міграцію.
Українських військових, які воюють на передовій у Бахмуті, відправляють на вкрай необхідний відпочинок і оздоровлення, перш ніж вони знову повернуться у стрій.
Рясні опади та підняття рівня води в Дніпрі спровокували підтоплення у прибережних районах Києва. Цьогоріч рівень води на 0,5-1 метр перевищує минулорічний, і станом на 17 квітня рівень води у Дніпрі оцінювався як близький до критичного
Цьогоріч великодні служби в Києво-Печерській лаврі проводили дві церкви — Православна церква України (ПЦУ) та Українська православна церква (Московського патріархату). Великодні служби відбувалися у різних храмах та в різний час
Християни східного обряду 16 квітня святкують свято Воскресіння Христового – Великдень
У яскраво розмальованому, високотехнологічному медичному евакуаційному автобусі рятують важкопоранених українських бійців, які несуть службу на передовій у Бахмуті.
Українські захисники продовжують утримувати життєво важливу дорогу між зруйнованим Бахмутом і сусіднім Часовим Яром, незважаючи на те, що російські війська переважають в озброєнні й чисельності.
У дельфінарії чорноморського портового міста Констанца румунські та українські дресирувальники знайшли спільну мову, працюючи із дельфінами, вивезеними з України через розв'язану Росією війну
Вступ Фінляндії до НАТО додає до військової потуги Альянсу, серед іншого, один із найбільших у Європі артилерійських контингентів.
Російська армія штурмує Бахмут із липня 2022 року, але досі не може встановити над ним контроль. Бої за Бахмут уже увійшли в історію як найкривавіша битва піхоти з часів Другої світової війни
Походження назви села не зовсім відоме. Та українських військових, які зараз перебувають в окопах поблизу Нью-Йорка, більше турбує те, щоб стримати армію РФ, позаяк бої за Бахмут точаться зовсім поруч.
Кровопролитна битва за Бахмут триває. Українські військові та волонтери намагаються рятувати цивільних, які опинилися у зоні бойових дій.
БІЛЬШЕ