Бахмутський напрямок. Важкі бої. Реактивна артилерія 24 ОМБр імені короля Данила веде вогонь по скупченню російських військ.
Красногорівка, як і сусідня Мар’їнка – серед найгарячіших ділянок у Донецькій області.
Банк молока в Польщі, який фінансується ЮНІСЕФ, надає важливу допомогу недоношеним дітям, народженим українськими матерями, які знайшли притулок у цій країні. Деякі з жінок отримали травми внаслідок війни.
Нові супутникові знімки міста Бахмута демонструють цілковиту розруху, спричинену місяцями боїв між українськими та російськими силами.
Зведений загін розмінування Національної гвардії України працює на Херсонщині з 10 квітня 2023 року. За цей час сапери обстежили десятки полів сільськогосподарського призначення, дороги уздовж ліній електропередачі і виявили понад 800 вибухонебезпечних предметів.
Приголомшливі аерофотознімки показують масштаби руйнувань, які російські війська завдали маленькому місту Мар’їнці, що неподалік від Донецька
Збройні сили України прорвали оборону під Бахмутом та зайшли вглиб окупованих територій в районі Богданівки та Хромового. Про це повідомляють кореспонденти Радіо Свобода, які перебувають на місці.
Минулого року російська армія окупувала частину Волноваського району на Донеччині. Відтоді тут точаться активні бойові дії. Фоторепортаж Радіо Свобода розповідає про те, як тримає оборону 68-ма окрема єгерська бригада
Село Давидів Брід весь час перебувало на лінії вогню
Цей пам’ятник Другій світовій війні, як вважають, став іронічним символом на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Громада у Тростянці має намір демонтувати його.
Одне з головних завдань таких груп – виявлення та ураження повітряних цілей армії РФ у зоні своєї відповідальності
Одна з найбільш гарячих ділянок фронту – Бахмут. Як воюють там ЗСУ та як виглядає сусідній Часів Яр – дивіться у фоторепортажі Радіо Свобода.
У Запоріжжі розцвіли сакури. Попри те, що місто постійно потерпає від російських обстрілів, люди намагаються жити мирним життям
У Херсоні й населених пунктах області внаслідок масованої атаки російських сил 3 травня загинули 16 людей, повідомив Офіс генерального прокурора.
Фумінорі Цучіко відкрив безкоштовну кав’ярню для жителів постраждалого від війни Харкова.
«Добропарк» у перші тижні масштабного вторгнення Росії до України у 2022 році військові РФ використовували як базу. Незважаючи на те, що значна частина інфраструктури парку була знищена відступаючими окупаційними військами, мільйони тюльпанів зараз починають цвісти, і 27 квітня парк знову відкрили.
29 квітня у Києві відбулася презентація фільму-розслідування до річниці загибелі продюсерки та журналістки Радіо Свобода Віри Гирич. Фільм підготували журналісти програми розслідувань «Схеми»
Коли російські ракети обстріляли покинуту конеферму в Авдіївці, українські військові та кілька волонтерів ризикували життям, щоб врятувати тварин
У ніч на 28 квітня Росія запустила понад 20 крилатих ракет та два дрони в сторону столиці та інших українських міст.
Аерофотознімки демонструють масштаби руйнувань у Бахмуті. Місяці обстрілів перетворили більшу частину міста на тліючі руїни.
В Україні відбулися заходи, приурочені до 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року.
Зв’язок між «найкращим другом людини» та українськими військовими на передовій набуває ще глибшого значення.
Для ЗСУ у Києві виробляють броньований мобільний шпиталь за пожертви з Румунії.
Боєць Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Мороз загинув у Донецькій області 16 квітня
Незважаючи на те, що російські війська переважають у кількості озброєння, Київ продовжує «тримати лінію» оборони.
Євген Малолєтка з AP отримав нагороду World Press Photo of the Year за фотографію, яка відображає біль і страждання, спричинені вторгненням Росії в Україну. Цього року переможці були обрані з понад 60 000 робіт, надісланих 3752 учасниками зі 127 країн
Ірпінь – один із тих населених пунктів Київщини, які зазнали найбільшої руйнації внаслідок обстрілів житлового сектору та цивільної інфраструктури. За даними обласної адміністрації, було зруйновано близько 70% міста.
Наразі триває будівництво паркану, який з часом простягнеться приблизно на 200 кілометрів уздовж фінсько-російського кордону. У Гельсінкі кажуть, що ця споруда покликана зупинити потенційну «озброєну» міграцію.
Українських військових, які воюють на передовій у Бахмуті, відправляють на вкрай необхідний відпочинок і оздоровлення, перш ніж вони знову повернуться у стрій.
Рясні опади та підняття рівня води в Дніпрі спровокували підтоплення у прибережних районах Києва. Цьогоріч рівень води на 0,5-1 метр перевищує минулорічний, і станом на 17 квітня рівень води у Дніпрі оцінювався як близький до критичного
БІЛЬШЕ