У ніч на 28 квітня Росія запустила понад 20 крилатих ракет та два дрони в сторону столиці та інших українських міст.
Аерофотознімки демонструють масштаби руйнувань у Бахмуті. Місяці обстрілів перетворили більшу частину міста на тліючі руїни.
В Україні відбулися заходи, приурочені до 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року.
Зв’язок між «найкращим другом людини» та українськими військовими на передовій набуває ще глибшого значення.
Для ЗСУ у Києві виробляють броньований мобільний шпиталь за пожертви з Румунії.
Боєць Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Мороз загинув у Донецькій області 16 квітня
Незважаючи на те, що російські війська переважають у кількості озброєння, Київ продовжує «тримати лінію» оборони.
Євген Малолєтка з AP отримав нагороду World Press Photo of the Year за фотографію, яка відображає біль і страждання, спричинені вторгненням Росії в Україну. Цього року переможці були обрані з понад 60 000 робіт, надісланих 3752 учасниками зі 127 країн
Ірпінь – один із тих населених пунктів Київщини, які зазнали найбільшої руйнації внаслідок обстрілів житлового сектору та цивільної інфраструктури. За даними обласної адміністрації, було зруйновано близько 70% міста.
Наразі триває будівництво паркану, який з часом простягнеться приблизно на 200 кілометрів уздовж фінсько-російського кордону. У Гельсінкі кажуть, що ця споруда покликана зупинити потенційну «озброєну» міграцію.
Українських військових, які воюють на передовій у Бахмуті, відправляють на вкрай необхідний відпочинок і оздоровлення, перш ніж вони знову повернуться у стрій.
Рясні опади та підняття рівня води в Дніпрі спровокували підтоплення у прибережних районах Києва. Цьогоріч рівень води на 0,5-1 метр перевищує минулорічний, і станом на 17 квітня рівень води у Дніпрі оцінювався як близький до критичного
Цьогоріч великодні служби в Києво-Печерській лаврі проводили дві церкви — Православна церква України (ПЦУ) та Українська православна церква (Московського патріархату). Великодні служби відбувалися у різних храмах та в різний час
Християни східного обряду 16 квітня святкують свято Воскресіння Христового – Великдень
У яскраво розмальованому, високотехнологічному медичному евакуаційному автобусі рятують важкопоранених українських бійців, які несуть службу на передовій у Бахмуті.
Українські захисники продовжують утримувати життєво важливу дорогу між зруйнованим Бахмутом і сусіднім Часовим Яром, незважаючи на те, що російські війська переважають в озброєнні й чисельності.
У дельфінарії чорноморського портового міста Констанца румунські та українські дресирувальники знайшли спільну мову, працюючи із дельфінами, вивезеними з України через розв'язану Росією війну
Вступ Фінляндії до НАТО додає до військової потуги Альянсу, серед іншого, один із найбільших у Європі артилерійських контингентів.
Російська армія штурмує Бахмут із липня 2022 року, але досі не може встановити над ним контроль. Бої за Бахмут уже увійшли в історію як найкривавіша битва піхоти з часів Другої світової війни
Походження назви села не зовсім відоме. Та українських військових, які зараз перебувають в окопах поблизу Нью-Йорка, більше турбує те, щоб стримати армію РФ, позаяк бої за Бахмут точаться зовсім поруч.
Кровопролитна битва за Бахмут триває. Українські військові та волонтери намагаються рятувати цивільних, які опинилися у зоні бойових дій.
Рік тому Збройні сили України під час успішного рейду деокупували Чернігівську область
У місті Авдіївці чимало людей, з якими журналісти спілкувалися на початку березня, намагалися зберегти хоч якесь відчуття звичного життя навіть попри наступ російських військ.
31 березня виповнюється рік від деокупації Бучі. За понад місяць перебування міста під контролем російських військових, багато цивільних піддавалися тортурам і були убиті. Українські та міжнародні посадовці визнали це воєнним злочином Росії
Відколи Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року, майже 2000 поранених були евакуйовані з країни спеціальними літаками Норвегії та доставлені до лікарень по всій Європі.
29 березня закінчується термін дії договору про оренду Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» із Українською православною церквою Московського патріархату. Священослужителі УПЦ (МП) зобов'язані покинути Лавру до цього дня, включно. Останні тижні вони вивозили з Лаври усе майно.
Рік тому, після початку повномасштабного вторгнення, 29-річна танцівниця покидала Київ у переповненому потязі з тисячами інших біженців. Тоді Ганна Муромцева думала про те, чи вийде вона коли-небудь знову на сцену.
Місцеві жителі Гагаузії, автономного територіального утворення на півдні Молдови, виступають проти війни в Україні, але зберігають непохитну лояльність до Москви.
Українським силам удалося стабілізували ситуацію в Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону 26 березня сказав речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий
Українські військові стверджують, що війська РФ демонструють ознаки «виснаження» на тлі боїв за зруйноване місто Бахмут, що на сході країни.
БІЛЬШЕ