Доступність посилання

ТОП новини

Сирський: у жовтні українські дрони знищили та уразили понад 52 тисячі цілей РФ


Найефективніше себе проявили безпілотні авіаційні комплекси – ударні дрони-бомбери, їхні оператори виконали понад 7000 місій. Фото ілюстративне
Найефективніше себе проявили безпілотні авіаційні комплекси – ударні дрони-бомбери, їхні оператори виконали понад 7000 місій. Фото ілюстративне

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що у жовтні українські дрони знищили та уразили понад 52 тисячі цілей противника. Про це він заявив після наради з командирами підрозділів безпілотних систем.

«У жовтні в результаті здійснених бойових вильотів дронів знищено та уражено понад 52 тисячі цілей противника. З них окремої уваги заслуговують такі цілі: 129 артилерійських систем, 221 одиниця ворожого радіообладнання та понад 4 тисячі живої сили противника», – написав він у телеграмі.

За словами Сирського, незважаючи на складні погодні умови, підрозділи безпілотних систем ЗСУ загалом продовжують демонструвати високу ефективність на полі бою.

Найефективніше себе проявили безпілотні авіаційні комплекси – ударні дрони-бомбери, їхні оператори виконали понад 7000 місій, додав він.

Читайте також: Боєприпасний голод надовго: чому ЗСУ нічим поповнити запаси для артилерії?

На початку жовтня на засіданні Ставки верховного головнокомандувача визначили пріоритети для українського ОПК на наступний рік: це, зокрема, ракети, дрони, снаряди, а також активне залучення інвестицій від партнерів.

У жовтні президент Володимир Зеленський повідомляв, що в Україні вже виготовили і направили до Збройних сил України мільйон дронів, які були закуплені за державний кошт.

Під час російсько-української повномасштабної війни роль безпілотників значно зросла. На лінії фронту для ЗСУ вони частково компенсують перевагу сил РФ в артилерії. Також вони стали незамінними для далеких, за сотні кілометрів, ударів по військових об’єктах на території Росії – за умов, коли західні партнери України не наважуються надати Києву дозвіл на застосування з цією метою далекобійних ракет виробництва США, Великої Британії та Франції.

Форум

XS
SM
MD
LG