A nem megfelelő védőeszközök miatt sok orvos kapta el a koronavírust, miközben egyre több, súlyos állapotban lévő covidos beteg kerül kórházba. Erről beszélt a Szabad Európának egy orvos, aki az elmúlt hónapokat egy fővárosi kórház Covid-osztályán, a vörös zónában dolgozta végig.