На проспекті Нахімова, Приморському бульварі та набережній Корнілова мешканці демонстрували ставлення до свята – носили андріївські прапори. Деякі надягли атрибут морської форми – смугасті тільники. Здебільшого це люди похилого та середнього віку. На зупинках та набережній ветерани грали на гармоні та баяні.
Поряд із Палацом дитинства та юності встановили банери з фотографіями дітей російських військових – учасників війни з Україною.
Масових заходів російська влада не влаштовувала. Охочі відзначити свято влаштовувалися під деревами на газонах, випивали та закушували. Порівняно з минулими роками кількість людей, які гуляють, значно менша. Не помічено учасників війни з Україною у військовій формі.
На трасах у центрі Севастополя збільшили кількість нарядів російської поліції. Поліцейські озброєні автоматами.
Професійне свято військових моряків заснували у 1939 році. Визначили дату – 24 липня. Зараз день у Росії день ВМФ відзначають останньої неділі липня.
До анексії Криму та Севастополя у День військово-морського флоту у Севастополі влаштовували парад кораблів на морі. Кораблі вишиковували в бухті, військові показували десантування з моря та повітря, роботу бойових вертольотів та знищення цілей.
З початку повномасштабної війни Чорноморський флот Росії втратив близько третини своїх кораблів під час українських ударів.
У червні представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив, що Росія ховає великі кораблі та носії «Калібрів». Присутність бойових кораблів, патрульних катерів та допоміжних суден у Севастополі сильно скоротилася.
Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії . Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту: https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram , Instagram та Viber Крим.Реалії . Рекомендуємо встановити VPN.